Ogrodzenia METALOWE

Ogrodzenia METALOWE

Ogrodzenia Fence Steel są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, możliwe jest nawet wykorzystanie powłoki, która w realistyczny sposób imituje drewno. Nowoczesny, minimalistyczny design systemu Fence Steel podkreśla wyjątkowy charakter budynków i sprawia, że ogrodzenie staje się integralnym elementem każdej posesji.

Metal to praktyczny materiał, który po zabezpieczeniu nie ulega korozji, poszczególne elementy systemu są łączone bez użycia nieestetycznych spawów. Wszystko to sprawia, że ogrodzenia  wyglądają stylowo i przez lata nie wymaga zabiegów konserwacyjnych. Dzięki temu oszczędzasz czas i ograniczasz wydatki na impregnaty oraz zmniejszasz zużycie szkodliwych dla środowiska farb i lakierów.

Wybór szerokich profili zapewni prywatność i chroni przed wścibskimi spojrzeniami. Dodatkowo konstrukcja tłumi dźwięki z zewnątrz, pozwalając w pełni cieszyć się czasem spędzonym w ogrodzie. Wąskie profile Fence Steel Lite w stylowy sposób wyznaczają granicę posesji, nie zasłaniając budynku i nie blokując dostępu światła

Wypełnienie metalowe PROFIL 120x20

Wypełnienie metalowe PROFIL 100x20

Wypełnienie metalowe PROFIL 80x20

Wypełnienie metalowe PROFIL 60x20

Wypełnienie metalowe PROFIL 40x20

Wypełnienie metalowe PROFIL MIX

Wypełnienie metalowe SERIA WOOD (imitacja drewna)

Zobacz również ofertę ogrodzeń DREWBET

Jesteśmy dystrybutorem firmy DREWBET na woj. świętkorzyskie

Ogrodzenia z gwarancją najwyższej jakości i najniższej ceny

map-mark.png

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego

Sudół 111
28-300 Jędrzejów

FENCE SYSYTEM | Producent ogrodzeń metalowych | www.fencesystem.pl 2019 | Design by Creative Web Design